iOSZdrowie i aktywnośćRelaks i koncentracjaRelax Melodies
Relax Melodies ikona

Relax Melodies23.15.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja stworzona z myślą o osobach szukających chwili relaksu i wytchnienia. Choć programów tego typu jest wiele, to Relax Melodies: Sleep & Yoga wyróżnia się na ich tle.

Główny ekran składa się z kilku zakładek z dźwiękami, jest ich łącznie 50. Wystarczy dotknąć dowolnego, aby aktywować brzmienie. Dodatkowo nic nie stoi na przeszkodzie by łączyć je ze sobą. Lubisz dźwięk kominka podczas burzy? Wystarczy uruchomić oba w menu. Maksymalnie możemy połączyć ze sobą 10 dźwięków. Takie zestawy możemy zapisywać, tak aby mieć do nich szybszy dostęp..

Jakość nagrania jest na bardzo dobrym poziomie. Możemy ją zwiększyć posiadając wersję premium. Po lewej stronie od kolekcji dźwięków umieszczono tryby pracy. Zmieniając Hz możemy dopasować brzmienie dźwięków do odpowiednich wymagań. Nie zabrakło także możliwości ustawień zegara, który sam wyłączy aplikację po określonym czasie. Wersja darmowa posiada wszelkie niezbędne funkcje. Za premium trzeba zapłacić 2,69 €. Część opcji możemy odblokować dzięki poleceniu aplikacji na Facebooku.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań78
Data aktualizacji3 lis 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Relax Melodies ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)