WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweRemo File Eraser
Remo File Eraser ikona

Remo File Eraser2.0 Free Edition

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Remo File Eraser to darmowe narzędzie przeznaczone do trwałego kasowania danych ulokowanych na dysku twardym komputera. Przy jego użyciu całkowicie usuniemy pliki i foldery zapisane na nośniku danych, tak aby nie było możliwe ich późniejsze odzyskanie.

Remo File Eraser podobnie jak inne programy tego producenta wyposażony został w estetyczny i przyjazny początkującemu użytkownikowi interfejs graficzny wzorowany na Modern UI z Windowsa 8. Oferuje on narzędzia, umożliwiające trwałe usunięcie wskazanych przez nas plików i folderów, zawartości systemowego kosza, nadpisanie pustej przestrzeni lub całkowite skasowanie pełnej zawartości nośnika. Program obsługuje wszelakiego rodzaju dyski twarde, przenośne magazyny danych USB oraz karty pamięci, umożliwiając przeprowadzenie operacji niszczenia plików z użyciem mechanizmów nadpisywania zerami lub zdefiniowanymi znakami, a także zgodnie z standardem DOD 5220.22.M.

Narzędzie z powodzeniem wykorzystywane może być w przypadku np. sprzedaży dysku twardego lub komputera. Pozwala ono trwale usunąć zgromadzone na nim dane, zapewniając, że nowy właściciel urządzenia nie uzyska dostępu do naszych prywatnych danych. Producent poza wersją darmową udostępnia również edycję komercyjną, która dodatkowo wyposażona została w takie zaawansowane standardy niszczenia danych jak N.A.V.S.O - RLL, N.A.T.O, V.S.I.T.R, Peter Guttman Method i Peter Guttman + DOD 5200.22.M.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentRemo Software
Liczba pobrań2 759
Data aktualizacji5 paź 2013
Rozmiar pliku10.98 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Remo File Eraser ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)