WindowsArchiwumProgramy archiwalneRemo Privacy Cleaner
Remo Privacy Cleaner ikona

Remo Privacy Cleaner1.0 Free Edition

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Remo Privacy Cleaner to bezpłatna edycja godnego uwagi narzędzia, użytecznego w przypadku kiedy chcielibyśmy zadbać o swoją prywatność podczas korzystania z komputera. Zawiera ono zestaw funkcji, pozwalających oczyścić system z wszelakich zbędnych danych, w tym tych o naszej aktywności na komputerze.

Remo Privacy Cleaner stanowi przykład aplikacji estetycznej, łatwej w obsłudze, a zarazem skutecznej i stworzonej z myślą o początkujących użytkownikach komputera. Interfejs narzędzia wzorowany jest na interfejsie Modern UI zapoczątkowanym przez Microsoft w Windows 8. W jego obrębie znajdziemy zestaw narzędzi, pozwalających kompleksowo oczyścić komputer ze zbędnych danych. Mowa nie tyle o plikach niepotrzebnie zajmujących przestrzeń na dysku co również danych o aktywności użytkownika na komputerze. Z ich pomocą usuniemy zbędne dane tymczasowe systemu Windows, wyczyścimy zawartość historii przeglądarki, pliki cookie czy też pamięć podręczną cache, dane formularzy, hasła i informacje o pobieranych plikach.

Twórcy poza wersją dla Windowsa zdecydowali się udostępnić również edycję dla Mac OS oraz urządzeń mobilnych z Androidem. Oferują oni także wersję komercyjną narzędzia (oznaczenie Pro), która poza możliwościami edycji darmowej oferuje dodatkowo m.in. harmonogram zadań, pozwalający automatyzować działanie programu oraz oczyszczać dysk i rejestr systemowy ze składników tworzonych przez różnego rodzaju aplikacja użytkowe.

Uwaga!

  • Podczas instalacji kreator proponuje instalację dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentRemo Software
Liczba pobrań525
Data aktualizacji5 paź 2013
Rozmiar pliku10.45 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Remo Privacy Cleaner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)