WindowsNarzędziaOdzyskiwanie danychRemo Recover FREE Edition
Remo Recover FREE Edition ikona

Remo Recover FREE Edition1.0.0.18

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Remo Recover FREE Edition to darmowy program do odzyskiwania plików. Dzięki niemu możemy przywrócić dane niezależnie od tego, czy zostały one usunięte przypadkiem czy też utraciliśmy je w wyniku awarii sprzętowej lub działania wirusa.

Jak to działa?

Po uruchomieniu Remo Recover FREE Edition należy wybrać opcję „quick recovery”, a następnie wskazać partycję lub nośnik zapisu, by rozpocząć szybkie przywracanie danych. Operację można przerwać niemal w każdym momencie, zapisując sesję, dzięki czemu możliwe będzie jej wznowienie w późniejszym czasie.

Pogląd danych

Podobnie jak w wielu innych narzędziach tego typu możemy najpierw zapoznać się z wykazem plików, które da się odzyskać. Remo Recover FREE Edition przedstawia szczegółowe informacje na ich temat, udostępniając nazwę, rozmiar, datę utworzenia czy też modyfikowania dokumentów, zdjęć, filmów i innych materiałów.

Odzyskaj dane z HDD, karty pamięci, pendrive’a i nie tylko

Remo Recover FREE Edition oferuje funkcję przywracania danych z dysku twardego, ale nie tylko, bo możemy także odzyskać pliki, które były wcześniej dostępne na urządzeniach USB, kartach pamięci zamontowanych w smartfonach, tabletach czy też aparatach fotograficznych.

Najważniejsze cechy:

  • darmowa wersja programu do przywracania danych
  • odzyskiwanie plików z rozmaitych nośników
  • trzy tryby pracy
  • możliwość zapoznania się z podglądem danych, które da się przywrócić
  • czytelny interfejs użytkownika
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentRemo Software
Liczba pobrań2 212
Data aktualizacji30 sie 2019
Rozmiar pliku17.38 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Remo Recover FREE Edition ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)