iOSNarzędziaNarzędzia dla administratorów i programistówRemote Desktop Manager

Remote Desktop Manager2023.3.5

Remote Desktop Manager Free to rozbudowane narzędzie do zdalnego zarządzania pulpitami komputerów i maszynami wirtualnymi z możliwością rejestrowania aktywności użytkowników i szyfrowania wprowadzonych danych w standardzie AES.

Program obsługuje rozmaite typy połączeń, takie jak: RDP, SSH, Web, VNC, Telnet, ICA/HDX, ARD, TeamViewer, LogMeIn i wiele innych, ułatwiając administratorom codzienną pracę. Pozwala na szybką i bezproblemową edycję, dodawanie i usuwanie zdalnych połączeń, do których dostęp można uzyskać po wprowadzeniu ustalonego loginu i hasła (w przypadku ustalania hasła narzędzie wyświetla ostrzeżenie w momencie, kiedy uzna, że nie jest ono zbyt silne).

Remote Desktop Manager umożliwia zarządzanie wszystkimi hasłami na poszczególnych sprzętach, oferując ich możliwość zapisywania. Wśród dostępnych funkcjonalności znajdziemy również opcję importowania bądź integrowania istniejących menadżerów haseł, takich jak na przykład KeePass. Narzędzie dba również o bezpieczeństwo użytkownika, chroniąc poufne informacje, w tym numery kart płatniczych, numery seryjne czy dane do konta bankowego. Przechowywanymi danymi można zarządzać w bezproblemowy sposób, tworząc rozmaite szablony, a także udostępniać je innym użytkownikom w razie potrzeby.

Remote Desktop Manager pozwala ograniczyć dostęp do wybranych plików i usług określonym użytkownikom, co może okazać się bardzo przydatne w momencie, kiedy pracujemy w dużej grupie i nie zamierzamy dzielić się wybranymi plikami z pozostałymi osobami ze względu na brak zaufania. Warto dodać, że program nie wymaga od użytkowników połączenia z siecią – narzędzie działa również w trybie offline.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDevolutions
Liczba pobrań16
Data aktualizacji13 gru 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)