WindowsNarzędziaNarzędzia administracyjne i internetoweRemotelyAnywhere
RemotelyAnywhere ikona

RemotelyAnywhere12.4.5314

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

RemotelyAnywhere to program do ochrony systemów administracyjnych i zarządzania nimi w trybie zdalnym. Narzędzie jest dostępne w trzech wariantach: Workstation Edition, Server Edition i Network Console.

Workstation Edition oferuje największą liczbę narzędzi służących do zdalnego wsparcia, umożliwiając natychmiastowe wykrywanie, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów (szybciej niż przy wykorzystaniu funkcjonalności wbudowanych w system operacyjny danego komputera). Praca odbywa się w tle, co oznacza, że użytkownik może nadal wykonywać swoją pracę w momencie, gdy administratorzy zajmują się naprawą usterki.

Server Edition w czasie rzeczywistym zapewnia dostęp do informacji na temat czynności wykonywanych na danym komputerze. Umożliwia przeprowadzanie testów diagnostycznych, by zapewnić płynne działanie poszczególnych serwerów.

Network Console to idealne narzędzie dla administratorów systemu, które umożliwia wykrycie, kontrolę i wdrażanie RemotelyAnywhere na obsługiwanych komputerach. Aplikacja działa na komputerze administratora i pozwala na błyskawiczne sterowanie w trybie zdalnym, uzyskanie dostępu i konfigurowanie urządzeń znajdujących się w sieci z zainstalowanym RemotelyAnywhere albo LogMeIn Pro.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentLogMeIn, Inc.
Liczba pobrań209
Data aktualizacji22 lut 2024
Rozmiar pliku47.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
RemotelyAnywhere ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)