bEpNZCrV
Removable Access Tool ikona

Removable Access Tool1.3

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Removable Access Tool (w skrócie Ratool) to niewielkie i nieskomplikowane narzędzie do ochrony zgromadzonych na komputerze danych. Pozwala ono zablokować możliwość kopiowania plików na takie nośniki danych jak pendrive czy zewnętrzny dysk twardy.

bEpNZCrX

Program kierowany jest do użytkowników, którzy chcieliby zabezpieczyć przed skopiowaniem poufne dane w trakcie swojej nieobecności. Przy jego użyciu możemy bardzo łatwo zablokować dostęp do wszelakich nośników danych podłączanych do komputera za pośrednictwem portu USB lub ograniczyć go jedynie do odczytu zgromadzonych na nich danych. Ratool oferuje ponadto funkcje wyświetlania ukrytych na zewnętrznych dyskach plików, dezaktywacji opcji autouruchamiania USB oraz bezpiecznego odłączania urządzeń USB. Dostęp do ustawień narzędzia zabezpieczyć możemy hasłem.

Narzędzie Ratool poza ochroną cennych danych przed skopiowaniem pozawala również zabezpieczać komputer przed infekcjami rozpowszechnianymi za pośrednictwem wymiennych nośników danych. Za jego wykorzystaniem przemawia fakt, że jest bardzo proste w obsłudze i nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Removable Access Tool 1.3wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
3.33 oceny
ProducentSordum
Liczba pobrań638
Data aktualizacji21 maj 2015
Rozmiar pliku0.42 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Removable Access Tool ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEpNZCsT