WindowsAkcesoriaInne akcesoriaRename Master
Rename Master ikona

Rename Master3.16

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Rename Master to darmowe narzędzie zaprojektowane w celu łatwej modyfikacji nazw wielu plików i folderów jednocześnie. Za pośrednictwem zaledwie kilku kliknięć myszką umożliwia zmianę nazwy dowolnej ilości zdjęć, muzyki czy filmów.

Ten niewielki program potrafi dodawać, usuwać i zamieniać dowolne części nazwy pliku, wspierając przy tym dane zapisane w jego właściwościach, tagi MP3, metadane zdjęć JPEG/JFIF/EXIF, tagi wideo oraz dokumenty tekstowe. Możliwe jest także zmienianie wielkości liter w nazwie, manipulowanie wbudowanym w narzędziu mechanizmem autonumerowania, a także stosowanie w obrębie aplikacji znaków wieloznaczności ('*' - ciąg znaków i '?' - pojedynczy znak).

Działanie Rename Master opiera się o specjalne skrypty tworzone podczas konfiguracji programu. Użytkownik może je zapisać w postaci pliku tekstowego na dysku i wykorzystać w razie potrzeby w dowolnym momencie. W udostępnionym przez twórców archiwum z aplikacją znajdziemy jej wersję instalacyjną oraz przenośną (portable).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentJoejoe
Liczba pobrań1 890
Data aktualizacji22 sty 2021
Rozmiar pliku1.92 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Rename Master ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)