bDYNtSbp
Repertuary koncerty Coigdzie.pl ikona

Repertuary koncerty Coigdzie.pl

Strona głównaiOSRozrywka i hobbyKina i teatryRepertuary koncerty Coigdzie.pl
Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Repertuary koncerty Coigdzie.pl to aplikacja, która jest mobilnym przedłużeniem informatora o imprezach w Polsce Coigdzie.pl. W programie znajdziemy liczącą setki tysięcy wpisów bazę danych o organizowanych codziennie w Polsce wydarzeniach kulturalnych, seansach filmowych, spektaklach teatralnych i wielu innych. Dzięki niej smartfon zmieni się w wygodny przewodnik o tym, co ciekawego dzieje się w kulturze lub o tym, co wartościowego można aktualnie obejrzeć w kinie lub w teatrze.

bDYNtSbr

Eksponowane miejsce na ekranie głównym programu zajmuje sekcja "Polecane". Redakcja Coigdzie.pl zawiera w niej informacje o imprezach przez siebie rekomendowanych, które odbędą się w ciągu najbliższych dni w wybranym przez użytkownika mieście. Dzięki temu możemy liczyć na szybki dostęp do informacji o tym, co ciekawego dzieje się w naszym mieście. Domyślnie program wyświetla informacje oparte na danych o naszej lokalizacji. W ustawieniach aplikacji możemy jednak wskazać inne, wybrane przez nas miasto.

Dostęp do wszystkich funkcji aplikacji znajdziemy w menu bocznym, wysuwanym z lewej strony ekranu. Obok spisu polecanych imprez i obszernego katalogu wszystkich wydarzeń, znajdziemy tam też repertuar filmowy z bazą kin (wraz z ich wizytówkami zawierającymi adres, dane dojazdu, nr telefonu oraz repertuar na najbliższe dni), repertuar lokalnych teatrów (również opatrzony bazą teatrów, wraz z informacjami kontaktowymi), a także wyszukiwarkę, dzięki której przejrzymy kalendarium imprez oraz wydarzeń dla całej Polski.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Producentcoigdzie.pl
Liczba pobrań59
Data aktualizacji23 lut 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Repertuary koncerty Coigdzie.pl ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYNtSbW
bDYNtScn