iOSRozrywka i hobbyKina i teatryRepertuary koncerty Coigdzie.pl
Repertuary koncerty Coigdzie.pl ikona

Repertuary koncerty Coigdzie.pl

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Repertuary koncerty Coigdzie.pl to aplikacja, która jest mobilnym przedłużeniem informatora o imprezach w Polsce Coigdzie.pl. W programie znajdziemy liczącą setki tysięcy wpisów bazę danych o organizowanych codziennie w Polsce wydarzeniach kulturalnych, seansach filmowych, spektaklach teatralnych i wielu innych. Dzięki niej smartfon zmieni się w wygodny przewodnik o tym, co ciekawego dzieje się w kulturze lub o tym, co wartościowego można aktualnie obejrzeć w kinie lub w teatrze.

Eksponowane miejsce na ekranie głównym programu zajmuje sekcja "Polecane". Redakcja Coigdzie.pl zawiera w niej informacje o imprezach przez siebie rekomendowanych, które odbędą się w ciągu najbliższych dni w wybranym przez użytkownika mieście. Dzięki temu możemy liczyć na szybki dostęp do informacji o tym, co ciekawego dzieje się w naszym mieście. Domyślnie program wyświetla informacje oparte na danych o naszej lokalizacji. W ustawieniach aplikacji możemy jednak wskazać inne, wybrane przez nas miasto.

Dostęp do wszystkich funkcji aplikacji znajdziemy w menu bocznym, wysuwanym z lewej strony ekranu. Obok spisu polecanych imprez i obszernego katalogu wszystkich wydarzeń, znajdziemy tam też repertuar filmowy z bazą kin (wraz z ich wizytówkami zawierającymi adres, dane dojazdu, nr telefonu oraz repertuar na najbliższe dni), repertuar lokalnych teatrów (również opatrzony bazą teatrów, wraz z informacjami kontaktowymi), a także wyszukiwarkę, dzięki której przejrzymy kalendarium imprez oraz wydarzeń dla całej Polski.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Producentcoigdzie.pl
Liczba pobrań62
Data aktualizacji28 cze 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Repertuary koncerty Coigdzie.pl ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)