AndroidMultimediaRadia internetoweReplaio Radio – Muzyka & Info
Replaio Radio – Muzyka & Info ikona

Replaio Radio – Muzyka & Info3.1.9

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Replaio to odtwarzacz stacji radiowych. Można w nim słuchać kilkudziesięciu stacji internetowych i AM/FM z Polski i tysięcy stacji zagranicznych. W sumie mamy wybór 30 tysięcy stacji.

Aplikacja pozwala wybierać stacje z listy podzielonej na kategorie i przeszukiwać. Można też odkrywać zupełnie nieznane źródła muzyki, korzystając z możliwości wybierania stacji na podstawie lokalizacji, sieci lub wyboru autorów aplikacji. Często odwiedzane można dodać do ulubionych, można też ustawiać przypomnienia o ulubionych audycjach w różnych stacjach.

Co ważne, aplikacja może połączyć się z Last.fm i wysyłać tam informacje o słuchanych utworach, a także ze Spotify i dodawać polubione utwory do list odtwarzania w usłudze. Można też korzystać z listy ulubionych utworów w aplikacji Replaio i tam zbierać najlepsze piosenki z różnych stacji.

Replaio ma też możliwość wybierania jakości odtwarzanej muzyki i rozmiaru bufora oraz historię przesłuchiwanych utworów. Dobra integracja z Androidem pozwala wyświetlać okładki na ekranie blokady urządzenia. W aplikacji można też wybrać swój ulubiony kolor interfejsu.

Za dodatkową opłatą można korzystać z czasowego wyłącznika i budzika. Opłata usunie także reklamy z aplikacji.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.03 oceny
Twoja ocena
ProducentHivedi
Liczba pobrań2 702
Data aktualizacji9 sty 2024
System operacyjnyAndroid 4.4 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Replaio Radio – Muzyka & Info ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)