WindowsMultimediaOdtwarzacze plików audio i wideoResonic
Resonic ikona

Resonic0.7b

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

Resonic to znajdujący się obecnie w fazie rozwoju, ale godny uwagi odtwarzacz plików audio w wielu najpopularniejszych formatach, który stworzony został z olbrzymim naciskiem na prostotę, szybkość działania i minimalne zapotrzebowanie na zasoby systemowe. Kierowany on jest do osób poszukujących narzędzia do sprawnego przeglądania i odtwarzania pokaźnych zbiorów audio.

Program wyposażony został w jedynie najpotrzebniejsze każdemu użytkownikowi funkcje, pozwalające sprawnie przeglądać i odtwarzać zgromadzone na dysku zbiory muzyczne. Okno aplikacji poza funkcją odtwarzania skupia w sobie również wbudowane narzędzie do przeglądania zawartości dysku i podstawowego organizowania bibliotek muzycznych, playlistę, a także ulokowany w górnej części wizualizer odtwarzanego utworu.

Resonic to odtwarzacz, który bez wątpienia z czasem pretendować może do mina jednej z najlepszych alternatyw dla popularnych playerów muzycznych dla Windows. Program obsługuje takie formaty audio jak MP3, MP2, MP1, OGG, M4A, MP4, AAC, MPC, MP+, OPUS, SPX, WMA, WMA Pro, WMA Lossless, WAV, AIFF, FLAC, APE, ALAC, WV, TTA oraz IT, XM, S3M, MTM i MOD, doskonale radząc sobie przy tym ze zbiorami muzyki liczącymi nawet po kilka tysięcy utworów.

Na chwilę obecną odtwarzacz dostępny jest jedynie w angielskiej wersji językowej. Twórcy zapowiadają jednak, że kolejne języki pojawią się gdy Resonic wejdzie w fazę rozwoju beta.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.17 ocen
Twoja ocena
ProducentLiqube
Liczba pobrań771
Data aktualizacji21 kwi 2013
Rozmiar pliku10.59 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Resonic ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)