WindowsNarzędziaIdentyfikacja sprzętu i oprogramowaniaResource Progress Bar
Resource Progress Bar ikona

Resource Progress Bar1.3.0.44

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Resource Progress Bar to kolejne niewielkie i darmowe narzędzie tego autora, które tym razem przeznaczone jest do monitorowania podstawowych zasobów systemowych w naszym komputerze.

Program wyświetla na ekranie niewielkie okienko zawierające informacje o procentowym użyciu takich zasobów jak procesor, pamięć RAM, dysk twardy oraz połączenie sieciowe. Pozycja wspomnianego okienka może być dowolnie zmieniania, a nawet może ono być całkowicie ukryte i w razie potrzeby przywrócone z poziomu ikonki w zasobniku systemowym. Resource Progress Bar przydać się możne podczas różnego typu konfiguracji czy instalacji nowego oprogramowania na komputerze.

Narzędzie rozpowszechniane jest w formie przenośnej (portable), która nie wymaga instalacji i program gotowy jest do działania tuż po pobraniu.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPeter Panisz
Liczba pobrań164
Data aktualizacji28 mar 2019
Rozmiar pliku0.27 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Resource Progress Bar ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)