WindowsProgramowanieInne programy dla programistówRestorator

Restorator2018 3.90 Build 1793

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Restorator umożliwia szybką edycję zasobów plików EXE, DLL, SYS, MSSTYLES, CPL, OCX, ACM, AX, DPL, BPL i SCR.

Narzędzie jest wykorzystywane przeważnie do tworzenia tłumaczeń oraz wprowadzania kosmetycznych zmian w wygląd aplikacji. Jest to możliwe dzięki opcjom odpowiedzialnym za usuwanie z, czy dodawanie do plików takich elementów jak tekst, obrazki, ikonki, dźwięki, pliki wideo, numery wersji, okienka czy menu w prawie wszystkich dostępnych na rynku aplikacjach. Aplikacja umożliwia dodatkowo tworzenie prostych pachy, które za pośrednictwem kilku kliknięć mogą zainstalować wprowadzone zmiany w pliku zasobów na dowolnej kopii programu.

Ciekawą opcją programu jest możliwość podejrzenia wykorzystywanych komponentów przez autorów niektórych oprogramowań. Na uwagę zasługuje również edytor okienek, który jest bardzo przejrzysty i prosty w obsłudze.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.710 ocen
Twoja ocena
Producentbome.com
Liczba pobrań26 457
Data aktualizacji19 cze 2018
Rozmiar pliku3.40 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)