bECAQbhN
Restore Windows Photo Viewer to Windows 10 ikona

Restore Windows Photo Viewer to Windows 101.22

Strona głównaWindowsNarzędziaNarzędzia systemoweRestore Windows Photo Viewer to Windows 10
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Restore Windows Photo Viewer to Windows 10 to niewielkie narzędzie, które umożliwia przywrócenie w systemach Windows 8 i 10 tradycyjnej przeglądarki graficznej znanej ze starszych wydań tego środowiska.

bECAQbhP

Dzięki temu niewielkiemu programowi w łatwy i szybki sposób przywrócimy w najnowszych wydaniach Windowsa klasyczną aplikację do przeglądania grafiki i zastąpimy nią wbudowaną w system domyślną funkcję Zdjęcia. Restore Windows Photo Viewer to Windows 10 daje możliwość definiowania dla jakich typów plików graficznych przeglądarka ma dotyczyć oraz czy zmiana domyślnej przeglądarki graficznej dotyczyć ma wszystkich użytkowników komputera czy tylko aktualnie zalogowanego.

Restore Windows Photo Viewer to Windows 10 jest narzędziem, którego obsługa nawet pomimo braku polskiej wersji językowej z pewnością nie przysporzy nikomu problemu.

Udostępnij
Restore Windows Photo Viewer to Windows 10 1.22wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena:
Liczba pobrań4 550
Data aktualizacji2 cze 2018
Rozmiar pliku1.29 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Restore Windows Photo Viewer to Windows 10 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bECAQbiL