WindowsGryPlatformoweReturn to the Sky

Return to the Sky

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Return to the Sky to darmowa gra platformowa utrzymana w bardzo popularnym temacie ucieczki.

Fabuła opowiada o ludzkości, która wyjałowiła planetę z zasobów naturalnych i utopiła ją w smogu. Potrzebując do przeżycia energii ludzie sięgnęli po gwiazdy, które jedna po drugiej ściągali z nieba na własne potrzeby. Ostatecznie na nieboskłonie została jedynie mityczna Polaris, matka wszystkich gwiazd, a ludzie i tak zginęli.

Zło, jakie nagromadziło się jednak na planecie przez lata, przyjęło namacalną formę i strąciło samotną Polaris. Teraz musi ona wiecznie uciekać przed śmiercią, próbując odnaleźć po drodze wszystkie zaginione wcześniej gwiazdy. Tylko ich blask odwleka nieuchronny moment trafienia do paszczy wygłodniałego demona…

Produkcja może pochwalić się piękną, specjalnie stylizowaną na dawne czasy, rozpikselowaną grafiką ;-). Bohaterka w blasku księżyca sunie ponad ulicami upadłej cywilizacji po dachach drapaczy chmur, przeskakując zręcznie z jednego na drugi, wdrapując się po ścianach, a także unosząc na silnych podmuchach wiatru.

Należy bardzo dokładnie podejmować kolejne akcje, aby nie skończyć między zębami mrocznego czerepu. Zabawie towarzyszy dynamiczna ścieżka dźwiękowa, przywodząca na myśl nieco gry z serii Prince of Persia.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 168
Data aktualizacji21 cze 2013
Rozmiar pliku33.02 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)