WindowsGryAkcja i strzelankiRevelade Revolution

Revelade Revolution1.0.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Revelade Revolution to propozycja dla fanów "starej szkoły" stanowiąca jednocześnie odpowiedź na to, jak wyglądałoby przeniesienie współczesnej serii Left 4 Dead w czasy świetności Quake’a.

W przyszłości opracowywany w tajemnicy wirus Revelade wymyka się spod kontroli, a ludzie na całym świecie zamieniają się w jęczące potwory żądne krwi. Grupa odpornych postanawia się poświęcić i walczyć z nieumarłymi za całą ludzkość.

Produkcja oferuje szereg opcji rozgrywki. Podstawowy to Survival, w którym stawiamy czoła coraz liczniejszym i trudniejszym do zwalczenia falom zombiaków starając się utrzymać przy życiu najdłużej jak to tylko możliwe. Nie mogło również zabraknąć zabawy w trybach: Free for all - walka każdego z każdym bez względu na okoliczności oraz przynależność do danej grupy, Infection - role się odwracają, to my próbujemy zaciągnąć znajomych i przyjaciół na stronę upiorów, Capture the flag czyli klasyczna bieganina z flagą przeciwnika oraz Assault, gdzie staniemy do rywalizacji o konkretne terytorium.

Za zabitych otrzymujemy punkty, które następnie pożytkujemy na ulepszenie oręża czy wezwanie odpowiedniego wsparcia. Twórcy gry oddają do naszej dyspozycji spory arsenał (strzelba, karabin, granatnik, miotacz płomieni, rakietnica, snajperka czy kusza), a niemal każda broń ma alternatywny model wystrzału. W niektórych trybach rozgrywkę dodatkowo urozmaica podział na klasy postaci: atakujący, obrońca, medyk i cichy morderca.

Choć oprawa jest mocno kanciasta, to trzeba przyznać, że gra bardzo wciąga, a dzięki wysokiemu dynamizmowi akcji i zastosowanemu efektowi zaskoczenia z pewnością przypadnie do gustu wielu graczom.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 537
Data aktualizacji31 maj 2013
Rozmiar pliku298.74 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)