iOSDomBankowość i inwestycjeRevolut - Beyond Banking
Revolut - Beyond Banking ikona

Revolut - Beyond Banking

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Revolut to nietypowa aplikacja finansowa, pozwalająca założyć wirtualne konta w różnych walutach, rozliczać się z innymi użytkownikami oraz szybko i tanio przelewać pieniądze za granicę. Revolut obsługuje 28 walut, w tym 3 kryptowaluty. Do konta można zamówić tradycyjną lub wirtualną kartę płatniczą.

Konto Revolut jest tańsze od tradycyjnego konta bankowego, ale w wielu przypadkach może je zastąpić. Konto można doładować za darmo w jednej z 25 walut fiat i natychmiast wymieniać po kursach międzybankowych. Przelewy zagraniczne działają natychmiastowo, także na konta w tradycyjnych bankach.

Karta zbliżeniowa MasterCard, którą można zamówić do konta, pozwala bez dodatkowych opłat płacić w 130 walutach, a także korzystać z bankomatów z miesięcznym limitem wysokości 200 euro.

Aplikacja ma też kilka przydatnych dodatków, jak śledzenie wydatków i kalkulator kursów walut. Podobnie jak na innych platformach rozliczeniowych, można wysyłać do innych użytkowników prośby o zapłatę. Revolut pozwala też wziąć pożyczkę, często tańszą niż tradycyjny bank, i kupić ubezpieczenie.

Revolut ma też możliwość operowania kryptowalutami Bitcoin, Ethereum i Litecoin, ale obsługa kryptowalut jest dostępna w wersji Premium konta lub dla osób, które zaprosiły 3 inne osoby do korzystania z Revolut.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentRevolut
Liczba pobrań367
Data aktualizacji28 paź 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Revolut - Beyond Banking ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)