Revolver Star

WindowsGryZręcznościoweRevolver Star
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Revolver Star to darmowa, zręcznościowa strzelanka 2D stanowiąca kolejny przykład na to, że podróże w przestrzeni kosmicznej połączone dodatkowo z misją totalnego wyniszczenia przeciwnika, to tematyka ponadczasowa, która nigdy nie przeminie. Inspirowany na hitach sprzed lat Revolver Star w dalszym ciągu realizuje klasyczny scenariusz dla tego typu pozycji polegający na jak najszybszym wybiciu wszystkich wrogich jednostek przy minimalnych stratach własnych i dotarciu do jak najdalszych układów.

Gra stawia raczej na ilość obiektów mogących nas zniszczyć niż na sztuczną inteligencję nieprzyjaciół. Napierają oni bez przerwy z góry ekranu, co zresztą stanowi główną oś całej rozgrywki, ale podstawowym problemem jest nie tyle ich zbijanie, co przedzieranie się przez kolorowe odłamki, pociski, strumienie ognia oraz iluminujące przedmioty nie tracąc przy tym z oczu swojego statku. Z pokonanych przeciwników sypią się monety, dzięki którym gracz realizuje plan podstawowy czyli systematyczne powiększanie dorobku punktowego.

Revolver Star to nie tylko kosmiczna rąbanka bez opamiętania. Oprócz umiejętności zręcznościowych, precyzji i skupienia przyda się jeszcze odrobina strategii. Wszystko to za sprawą ciekawie skonstruowanego systemu naszego uzbrojenia. Wyglądem, a także działaniem przypomina on bęben tytułowego rewolweru. Obracając go staramy się zapełnić wszystkie komory zarówno wrogimi jednostkami jak również odłamkami skalnymi. Dopiero wówczas mamy szanse na podróże w dalsze układy. Staramy się więc, by magazynek zawsze był pełny i skonfigurowany adekwatnie do panującej sytuacji na planszy gry.

Revolver Star to nieprzeciętna i wciągająca produkcja wymagająca od gracza bardzo dużej zręczności, sprawności, a także przebiegłości. Akcja co prawda nie rozgrywa się w zabójczym tempie, ale za to przedarcie się przez ogień nieprzyjaciela będzie chwilami graniczyło z cudem.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań267
Data aktualizacji23 lip 2016
Rozmiar pliku38.35 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)