bECKVmJN
Riff – Make Videos With Friends ikona

Riff – Make Videos With Friends1.0.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Riff to kolejna aplikacja społecznościowa od Facebooka, tym razem skupiająca się na krótkich treściach wideo. Choć wymaga od nas konta na serwisie Facebook, to stanowi oddzielną społeczność.

bECKVmJP

Do czego służy Riff? Za pomocą aplikacji możemy tworzyć wspólne nagrania wideo wraz ze znajomymi. Każdy klip jest ograniczony czasowo do kilku sekund. Kolejne osoby mogą oglądać nasze nagranie i dodawać do niego swoje materiały. Tak stworzone treści są dostępne w naszym strumieniu Riff. Dodatkowo możemy je wysłać na Facebooka, a także udostępnić w postaci adresu www za pomocą innych serwisów czy też e-maila.

Riff nie posiada żadnych rozbudowanych narzędzi edycji. Nasza rola ogranicza się do nagrania klipu (tylko przednia kamera), nadania mu tytułu i ewentualnej oceny filmów innych osób. Sporą wadą aplikacji jest brak przejrzystego samouczka oraz opisów poszczególnych elementów interfejsu.

Ciężko jednoznacznie określić zastosowanie aplikacji Riff. Zapewne tak jak w przypadku innych usług tego typu, zależy to od pomysłowości użytkowników. Aplikacja jest w pełni darmowa.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań40
Data aktualizacji3 kwi 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Riff – Make Videos With Friends ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bECKVmKL