WindowsArchiwumProgramy archiwalneRightload

Rightload2.0.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Rightload to niewielki, ale bardzo użyteczny program, pozwalający szybko i wygodnie udostępniać online pliki z naszego komputera. Oferuje on możliwość transferu danych do takich serwisów jak Facebook, Flickr, Tinypic i Imageshack, a także dowolnego serwera FTP lub HTTP.

Narzędzie, chociaż bardzo proste w obsłudze to niesie ze sobą wiele zalet. Z jego pomocą możemy sprawnie udostępniać online znajomym pojedyncze, jak również całe zbiory plików, np. zdjęć, muzyki lub dokumentów. Pozwala ono przy tym ominąć ograniczenia jakie napotkać można przy próbie przesyłania danych za pośrednictwem poczty elektronicznej (rozmiar załącznika) lub popularnych serwisów społecznościowych (typy plików). Co istotne, po przekopiowaniu plików program wyświetla listę linków do każdego z nich. Dostępne są one również z poziomu systemowego schowka.

Obsługa Rightload ogranicza się do wczytania plików, które chcielibyśmy przesłać do zewnętrznego źródła. Dane do transferu wskazywać możemy także klikając na nie prawym przyciskiem myszy i wybierając z menu kontekstowego odpowiednią opcję. Kolejnym krokiem jest wybór serwera, na którym zostaną one ulokowane. Narzędzie posiada wbudowany zbiór kilku pluginów do obsługi najpopularniejszych serwisów społecznościowych. Możliwa jest także obsługa dowolnego serwera FTP i HTTP.

Z poziomu ustawień programu poza możliwością aktywacji/dezaktywacji wspomnianych pluginów i definiowania połączeń dla własnych serwerów, zdefiniujemy funkcje do automatycznej zmiany rozmiaru plików graficznych, tworzenia miniaturek, szablony nazw, a także zapisu ustawień i tworzenia logów, zawierających informacje nt. uploadowanych danych.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.84 oceny
Twoja ocena
ProducentNils Kölling
Liczba pobrań671
Data aktualizacji10 kwi 2012
Rozmiar pliku3.75 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)