MacOSMultimediaObróbka i konwersja audioRinger - Ringtone Maker
Ringer - Ringtone Maker ikona

Ringer - Ringtone Maker2.0.5

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ringer to niewielki program do tworzenia dzwonków dla telefonów. Atutem aplikacji jest prostota obsługi oraz integracja z iTunes.

Program umożliwia stworzenie dzwonka zarówno z pliku audio, jak i wideo. Można do niego importować pliki w formatach MP3, AAC, MOV, MP4 i M4V. Okno edycji dzwonka posiada wszystkie niezbędne do tego celu opcje. Mamy możliwość przycinania, jak i również dodania efektu stopniowego zwiększania poziomu głośności na początku lub wyciszania na końcu dzwonka. W preferencjach aplikacji można zaznaczyć aby stworzone dzwonki były automatycznie importowane do biblioteki iTunes. Jeśli ta opcja nie jest aktywna, dzwonek można zapisać w dowolnej lokalizacji do formatu m4r, m4a lub wav. Aplikacja nie obsługuje utworów chronionych przez DRM.

Ringer to świetne narzędzie do łatwego tworzenia dzwonków, nie posiada nadmiaru funkcji, ale to też jest jego zaletą, ponieważ dzięki temu interfejs jest maksymalnie prosty i łatwy w obsłudze. Program dostępny jest za darmo w wersji demonstracyjnej i do zapisanych dzwonków dodaje głos mówiący w języku angielskim „Made with Ringer”. Pełną wersję można zakupić na stronie producenta lub w Mac App Store.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań338
Data aktualizacji19 paź 2015
Rozmiar pliku13.95 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (demo)
Ringer - Ringtone Maker ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)