WindowsMultimediaPobieranie wideoRipTiger
RipTiger ikona

RipTiger4.5.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

RipTiger to zaawansowane narzędzie służące do przechwytywania materiałów wideo z dowolnej strony internetowej, umożliwiające zapisywanie na dysku komputera klipy z takich serwisów jak YouTube, Dailymotion, Vimeo, MySpace czy Yahoo!, ale nie tylko.

Według zapewnień twórców aplikacji w odróżnieniu od konkurencyjnych rozwiązań tego typu potrafi ona przechwytywać wideo z bardzo dużą szybkością, bez utraty jakości oraz bez konieczności utrzymywania otwartej przeglądarki internetowej. Obsługuje większość formatów multimediów strumieniowych: Flash Video (zarówno HTTP i RTMP), Windows Media, Real Audio, Real Video, MPEG, QuickTime i Shoutcast, pozwalając na zapisywanie materiałów w najwyższej jakości w proporcjach 1:1.

W celu zapewnienia kompatybilności z możliwie jak największą ilością serwisów internetowych z wideo RipTiger wykorzystuje 3 zaawansowane technologie przechwytywania audio i wideo. Ponadto oferowane są funkcje pomijania reklam (lub zapisywania ich w osobnych plikach) podczas zapisu materiału wideo, filtrowania duplikatów, a także opcjonalnej konwersji do wielu popularnych formatów kompatybilnych z urządzeniami przenośnymi czy stacjonarnymi odtwarzaczami DVD.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań2 573
Data aktualizacji21 maj 2015
Rozmiar pliku23.45 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
RipTiger ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)