Rise of the Triad — kolejny powrót do klasyki

Rise of the Triad — kolejny powrót do klasyki

03.08.2012 13:39

W dalszym ciągu niezwykle popularne jest odświeżanie, tudzież przepisywanie od nowa gier, które furorę (mniejszą, bądź większą) zrobiły kilkanaście lat temu. Studio Interceptor Entertainment wraz z niezapomnianym Apogee Software wzięli się za przekładanie na współczesne realia technologiczne gry FPP Rise of the Triad: Dark War, która na rynku w wersji demonstracyjnej zadebiutowała w 1994 roku. Projekt oparty na Unreal Engine 3 zmierza na chwilę obecną wyłącznie na komputery.

Przeróbka zachować ma najważniejsze cechy oryginału, który, o czym nie każdy wie, w pierwotnych zamierzeniach miał być rozszerzeniem dla Wolfensteina 3D. Wcielimy się w jednego z członków oddziału H.U.N.T., wykonującego dla Organizacji Narodów Zjednoczonych tajne misje. Dostaniemy pięć różnorodnych postaci do wyboru, ponad 20 poziomów do przejścia, wzorowanych po części na oryginalnych — podobnie jak dostępne tryby rozgrywki wieloosobowej. Do tego liczne sekrety do odkrycia, pakiet klasycznych, zakręconych broni i zaawansowane opcje rozczłonkowywania wrogów.

Produkt wykorzysta platformę Steam, co oznacza także pokaźny zestaw osiągnięć do zdobycia, umożliwi nam ponadto zabawę z mapami dzięki dołączanemu edytorowi. Wszystkie utwory zostały nagrane od nowa w heavy metalowej konwencji, niemniej jako ukłon w stronę fanów pierwowzoru możliwe będzie również zagranie z włączonymi oryginalnymi dźwiękami. Premiera nowego Rise of the Triad planowana jest jeszcze na ten rok.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)