WindowsGryStrategiczneRising Cities

Rising Cities

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item

Rising Cities to dostępna bezpłatnie gra ekonomiczno-strategiczna online, w której wcielamy się w burmistrza początkowo niewielkiego miasteczka. Tytuł dostępny jest bez instalacji z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej.

Jak wygląda rozgrywka?

Grę rozpoczynamy od prostego samouczka, który zgrabnie wprowadza nas w wirtualny świat gry i pozwala zapoznać się z jej mechaniką. Jak już zostało wspomniane, gracz wciela się w zarządcę miasta a jego celem jest jego rozbudowa i rozwój. Chociaż cel ten wydawać się może pozornie prosty, tak w rzeczywistości nie koniecznie taki musi być.

Zabawę rozpoczynamy od niewielkiego miasteczka i jako burmistrz będziemy musieli rozbudować go do postaci olbrzymiej metropolii. Przyjdzie nam budowanie różnorakich budynków (np. szkoły, fabryki, bloki i wieżowce, hotele czy restauracje), projektowanie sieci dróg, zarządzanie podatkami czy dbanie o takie aspekty jak edukacja czy bezpieczeństwo. Atutem Rising Cities jest dopracowana oprawa graficzna, która kojarzyć się może z grą komputerową Sim City.

Kluczowe cechy gry:

  • strategia, w której wcielamy się w zarządcę miasta
  • spora ilość możliwych do wybudowania budynków
  • dopracowana oprawa graficzna
  • pozornie prosta rozgrywka
  • za darmo, z poziomu przeglądarki internetowej
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentBigpoint
Liczba pobrań454
Data aktualizacji25 sie 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)