iOSGryBijatykiRival Knights
Rival Knights ikona

Rival Knightsversion 1.2.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Rival Knights najprościej określić mianem symulatora turniejów rycerskich, a dokładniej konnych pojedynków na kopie. Gra od Gameloftu przenosi nas w czasy średniowiecza, pozwalając zdobycie chwałę i złoto jako najlepszy z rycerzy.

Standardowo w grę wprowadza nas samouczek przedstawiający podstawy sterowania i walki. Każdy pojedynek dzieli się na 3 etapy: start, jazda i uderzenie. Wszystkie wymienione elementy wymagają od nas zręczności, a ich perfekcyjne wykonanie przybliża nas do zwycięstwa. Pomiędzy pojedynkami możemy ulepszać nasze wyposażenie oraz nabywać nowe (w tym konie i herby). Niestety jak na tytuł od Gameloftu przystało gra jest naszpikowana mikropłatnościami, a ceny są wysokie. Pomimo tego, bardzo długo można grać w oparciu jedynie o to co zbierzemy.

Poza tradycyjną kampanią dostępne są misje poboczne oraz turnieje. Gra integruje się z kontem Facebook, dzięki czemu pozwala na synchronizację danych oraz zaproszenie do gry przyjaciół (co zapewnia dodatkowe bonusy). Wspiera także integrację z kontem Game Center.

Na uznanie zasługuje oprawa graficzna. Autorzy dołożyli wszelkich starań by wyglądała jak najbardziej realistycznie, a efekt końcowy jest zachwycający. Równie wysoki poziom trzymają dźwięki i oprawa muzyczna, dopasowane do klimatu gry. Rival Knights to jeden z tych tytułów, które warto poznać.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGameloft
Liczba pobrań125
Data aktualizacji4 lut 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Rival Knights ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)