RivChat2.35

WindowsArchiwumProgramy archiwalneRivChat
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bezpłatny polski program do komunikacji sieciowej. Umożliwia m.in rozmowy na kanale głównym i prywatnych, uruchamianie w postaci zminimalizowanej i minimalizowanie programu do tray'a, przesyłanie plików, szyfrowaną transmisję, wysyłanie notyfikacji, system ponad 40 komend wzorowany na IRC-u, możliwość definicji własnych komend i aliasów, prosty język skryptowy, możliwości tworzenia automatycznie wykonywanych skryptów, tryb uprzywilejowanego użytkownika, możliwość dostosowania wyglądu programu do własnych upodobań (tło, kolorystyka, przyciski interface'u).

Ponadto: obsługa tematu, przejrzysty i pełny setup, skróty klawiszowe dowolnie definiowane przez użytkownika, informacje o czasie pojawienia się wiadomości, system statystyk, dwa tryby niedostępności, powiadomienie za pomocą dźwięku, rozpoznawanie linków do stron www, inteligentny autoaway - program przechodzi automatycznie w tryb away jeśli użytkownik nie pracuje przy komputerze, możliwość rozmowy na kilku kanałach jednocześnie, od wersji 2.13 obsługa plug-inów, obszerna (i ciągle rozwijana) dokumentacja oraz wiele innych...

Udostępnij
RivChat 2.35wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań57 269
Data aktualizacji3 cze 2007
Rozmiar pliku0.70 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)