WindowsArchiwumProgramy archiwalneRivChat

RivChat2.35

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bezpłatny polski program do komunikacji sieciowej. Umożliwia m.in rozmowy na kanale głównym i prywatnych, uruchamianie w postaci zminimalizowanej i minimalizowanie programu do tray'a, przesyłanie plików, szyfrowaną transmisję, wysyłanie notyfikacji, system ponad 40 komend wzorowany na IRC-u, możliwość definicji własnych komend i aliasów, prosty język skryptowy, możliwości tworzenia automatycznie wykonywanych skryptów, tryb uprzywilejowanego użytkownika, możliwość dostosowania wyglądu programu do własnych upodobań (tło, kolorystyka, przyciski interface'u).

Ponadto: obsługa tematu, przejrzysty i pełny setup, skróty klawiszowe dowolnie definiowane przez użytkownika, informacje o czasie pojawienia się wiadomości, system statystyk, dwa tryby niedostępności, powiadomienie za pomocą dźwięku, rozpoznawanie linków do stron www, inteligentny autoaway - program przechodzi automatycznie w tryb away jeśli użytkownik nie pracuje przy komputerze, możliwość rozmowy na kilku kanałach jednocześnie, od wersji 2.13 obsługa plug-inów, obszerna (i ciągle rozwijana) dokumentacja oraz wiele innych...

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań57 377
Data aktualizacji3 cze 2007
Rozmiar pliku0.70 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)