AndroidMultimediaRadia internetoweRMF FM
RMF FM ikona

RMF FM1.9.53

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

RMF FM to aplikacja dla urządzeń mobilnych z Androidem, która pozwala słuchać najpopularniejszego w Polsce radia za pośrednictwem Internetu. Co więcej, daje ona również dostęp do materiałów tworzonych przez redakcję RMF FM - newsów, podcastów, wideo czy notowań muzycznych itd.

Aplikacja RMF FM wyposażona została w dopracowany oraz intuicyjny interfejs, który umożliwia jednoczesne słuchanie radia i przeglądanie np. publikowanych przez redakcję wiadomości z kraju i ze świata. W przypadku tej ostatniej funkcji możliwe jest wygodne przełączanie się pomiędzy poszczególnymi publikacjami i manipulowanie wielkością czcionki prezentowanych treści.

To jednak nie koniec, aplikacja RMF FM daje dostęp do podcastów (m.in. Fakty, Wywiady, Poplista, Rozmowa w samo południe, Felietony Tomasza Olbratowskiego) i materiałów wideo, umożliwia przesłuchiwanie pozycji Poplisty i oddawanie głosów na ulubione utwory, a także dysponuje ciekawą funkcją 'Co było grane', która przypomni nam utwory grane w radiu o danej godzinie.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań228
Data aktualizacji7 lut 2024
System operacyjnyAndroid 8.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (adware)
RMF FM ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)