RMFon2.0.1

WindowsMultimediaOdtwarzacze stacji radiowych i TVRMFon
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

RMFon (kiedyś RMF FM Miasto Muzyki) to niewielka aplikacja, pozwalająca słuchać na komputerze (bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej) audycje nadawane przez kilkadziesiąt stacji radiowych Miasta Muzyki - m.in. RMF FM, RMF MAXX czy też RMF CLASSIC.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i oferuje analogiczną funkcjonalność co odtwarzacz on-line wbudowany na stronie internetowej Miasta Muzyki. Po uruchomieniu dostępna ona jest z poziomu zasobnika systemowego. Klikając na ikonę programu mamy możliwość zmiany stacji, tworzenia listy ulubionych oraz zmiany ustawień programu. Wśród tych ostatnich znajdziemy opcje pozwalające na uruchamianie odtwarzacza wraz ze startem systemu, powiadamianie o zmianie odgrywanego utworu lub aktualizacjach itp.

W głównym oknie programu znajdziemy informacje o aktualnie nadawanej audycji i piosenkach. Dodatkowo klikając na nie zostajemy przenoszeni na stronę internetową radia gdzie znajdziemy dodatkowe informacje o wykonawcy, płycie, z której pochodzi odtwarzany utwór itp.

Udostępnij
RMFon 2.0.1wersja stabilna (32-bit)
RMFonwersja dla Modern UI
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.624 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań31 383
Data aktualizacji1 maj 2014
Rozmiar pliku0.42 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)