AndroidGryWyścigiRoad Racing: Traffic Driving
Road Racing: Traffic Driving ikona

Road Racing: Traffic Driving1.05.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Road Racing: Traffic Driving to świetna gra wyścigowa rodzimej produkcji, w tym przypadku autorstwa studia programistycznego z Wrocławia. Mamy w niej do dyspozycji mnóstwo tras, wachlarz możliwości personalizacji wyglądu oraz ulepszania osiągów samochodów, zaawansowany system wzmocnień i rankingu, dwa odmienne sposoby na sterowanie bolidem, ale przede wszystkim otrzymujemy tu bardzo wciągającą rozgrywkę!

Ciekawym urozmaiceniem w grze jest system doboru i niepowtarzalności danej trasy, która pojawia się na bieżąco w trakcie trwania rozgrywki. Dzięki temu zabawa szybko się nie nudzi, a ściganie może trwać wręcz godzinami. Dodatkową atrakcją są różne misje, które dobrze jest wykonać w trakcie jazdy (zebranie z toru określonej liczby monet czy wyłapanie kompletu liter, z których ułoży się zadane słowo), a w nagrodę otrzymujemy wirtualną walutę, którą najlepiej spożytkować na różnej maści usprawnienia.

Ponadto istnieje opcja ścigania się w „klasycznych” wyścigach czyli rywalizacja o możliwie najwyższą lokatę z innymi pojazdami. Czasem może się zdarzyć, że w trakcie zabawy w pościg ruszy za nami wirtualna policja, co również wyzwala niemałe emocje i wygląda bardzo efektownie.

Produkcja ma świetną oprawę graficzną, zarówno trasy jak i samochody robią świetne wrażenie dzięki kolorystyce i dbałości o wszelkie detale. Scenerie również mogą się podobać. Całości dopełnia dynamiczna muzyka, która podkręca nastrój panujący w grze.

Grę Road Racing: Traffic Driving można zintegrować z usługą Gry Google Play, aby zapisywać wyniki w chmurze Google i porównywać nasze rezultaty z tymi, które osiągają inni zawodnicy.

W tytule co prawda nie zabrakło opcji mikropłatności, ale fakt ten nie powoduje, że stajemy na straconej pozycji w stosunku do tych, którzy zdecydują się „zainwestować” prawdziwe środki. Przewija się też trochę reklam do obejrzenia, dzięki czemu również możemy szybciej i łatwiej awansować.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentT-Bull
Liczba pobrań273
Data aktualizacji27 kwi 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Road Racing: Traffic Driving ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)