bEhQLRSd

Roblox

Pobierz program
za pośrednictwem Microsoft Store
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Roblox to platforma społecznościowa umożliwiająca tworzenie i udostępnianie gier komputerowych. Możemy dzięki niej sprawdzić produkcje autorstwa użytkowników z całego świata lub przygotować własne dzieło.

bEhQLRSf

Jak wynika z informacji twórców, miesięcznie Roblox posiada 64 miliony aktywnych graczy, a z poziomu głównego okna narzędzia mamy dostęp do tysięcy rozmaitych gier podzielonych na wiele gatunków. Coś dla siebie znajdą tu miłośnicy strzelanek, popularnych tycoonów, wyścigów, produkcji z udziałem superbohaterów czy też gier umożliwiających wzięcie udziału w pokazie mody. Taki przekrój sprawia, że Roblox adresowane jest do osób w każdym wieku.

Warto wspomnieć, że w przypadku trybów wieloosobowych, Roblox wspiera rozgrywkę cross-platformową. Możemy więc uruchomić grę na PC, by rywalizować z graczami korzystającymi z wersji na inne urządzenia (np. Xbox One, smartfony czy tablety). Dostępny jest również czat pozwalający na wysyłanie wiadomości do wszystkich użytkowników bądź też przeprowadzania rozmów prywatnych.

Roblox jest dostępny do pobrania za darmo. Mimo wszystko podczas zabawy możemy wydać prawdziwe pieniądze, by zakupić wirtualną walutę Robux, dzięki której odblokujemy rozmaite dodatki do wykorzystania podczas rozgrywki czy też gadżety dla swojego awatara. Oprócz tego Roblox oferuje możliwość nabycia dostępu do usługi Builders Club oddającej do dyspozycji rozmaite przywileje i codzienny zastrzyk gotówki w postaci wspomnianych już punktów Robux.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań2 204
Data aktualizacji13 lut 2019
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhQLRSK
bEhQLRTb