Roccat Kone EMP, nowa myszka dostępna, wygraj ją w konkursie #IEM

Roccat Kone EMP, nowa myszka dostępna, wygraj ją w konkursie #IEM

Roccat Kone EMP, nowa myszka dostępna, wygraj ją w konkursie #IEM
Krzysztof Fiedor
05.03.2017 15:43

Nie możecie ominąć stoiska niemieckiego Roccata, który ulokował się w środkowej części hali IEM Expo. Na miejscu możecie wziąć udział w wielu turniejach i konkursach, na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Jednak najważniejszą rzeczą, którą możecie zobaczyć w trakcie trwania Intel Extreme Masters, jest nowa myszka Kone EMP. Kilka szczegółów na jej temat.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

To odświeżona wersja popularnego Kone’a, wyposażona w autorski sensor optyczny Owl-Eye stworzony przy współpracy z firmą PixArt, który może się pochwalić DPI na poziomie 12 tys. Próbkowanie 1000 Hz, czas reakcji 1 ms i w środku procesor ARM Cortex M0 50 Mhz. Do tego mamy dyskretne podświetlenie RGB. Poza tym, że możecie ją przetestować na miejscu, to istnieje też możliwość jej zakupu. Mysz w trakcie imprezy kosztuje 349 złotych.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Poza nową myszką możecie też sprawdzić pozostałe produkty z oferty Roccata. A jeśli, któryś przypadnie Wam do gustu, jest możliwość też zakupu. Spieszcie się, ceny są atrakcyjne, a sprzęt cieszy się sporym powodzeniem.Konkurs!Jeszcze jedne konkurs przed Wami, w którym do wygrania jest Roccat… Kone EMP. Tak, dokładnie ta sama myszka, o której piszemy wyżej. Cenna nagroda i zadanie nieco bardziej wymagające. Napiszcie w komentarzu, jak powinien wyglądać sprzęt do grania w przyszłości. Co może zastąpić myszkę i klawiaturę w grach.

Obraz

Nagrodzimy najciekawszą odpowiedź. Konkurs przeznaczony jest dla zarejestrowanych czytelników. Na odpowiedzi czekamy do środy, 8 marca, do godziny 24.00. Wyniki ogłosimy w piątek 10 marca.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (88)