Rocket Riot – ubogi sklep Windows 10 otrzymał świetną grę

Rocket Riot – ubogi sklep Windows 10 otrzymał świetną grę

Rocket Riot – ubogi sklep Windows 10 otrzymał świetną grę
21.11.2016 18:24

Posiadacze Xboksa 360 i osoby, które miały styczność z Windows Phone 7 lub Windows 8 powinny kojarzyć grę Rocket Riot. Ta prosta, ale wciągającą produkcja, teraz dostępna jest na Windows 10. Mamy do czynienia z aplikacją uniwersalną, która zadziała na desktopowej, jak i mobilnej Dziesiątce.

Sporo osób może nie pamiętać Rocket Riot, jednej z pierwszych gier na Xboksa 360 wydanych w ramach Xbox LIVE Arcade games. Produkcja pojawiła się w 2009 roku, a rok później Microsoft Studios udostępniło ten tytuł jako premierowy na Windows Phone 7. Fani w 2012 roku otrzymali Rocket Riot 3D na Windows 8, w grze pojawiło się wsparcie dla stereoskopowego 3D.

Obraz

Niestety, w 2014 roku tytuł zniknął z Windows Store i Windows Phone Store. Teraz, siedem lat po pierwszym wydaniu, gra powraca jako aplikacja uniwersalna. Tytuł bazuje na starszej wersji z Windows 8 i jest dostępny na Windows 10 i Windows 10 Mobile. Posiadacze desktopowych okienek mogą skorzystać ze sklepu Microsoftu, jak i platformy Steam.

Rocket Riot stawia na zapewnienie dobrej zabawy. Dostępnych mamy ponad 200 misji, które dostępne są w dziewięciu kampaniach. Same cele są dość absurdalne, ale powodują uśmiech na twarzy. Przykładowo musimy pomóc piratowi w uciecze z więzienia by mógł on potem dokonać zemsty, kradnąc ludziom nogi.

Rocket Riot launch trailer - Steam / Windows 10

Gra utrzymana jest w stylu retro, przypomina dawne platformówki. Oprawa audiowizualna jest prosta, ale przyjemna i świetnie pasująca do klimatu. W Rocket Riot sterować możemy z wykorzystaniem dotykowego ekranu lub myszki i klawiatury, a także możemy sięgnąć po kontroler Xboksa. Możecie już grać, tytuł dostępny jest w cenie 18,49 złotych.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)