iOSGryWyścigiRocket Ski Racing
Rocket Ski Racing ikona

Rocket Ski Racing

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Rocket Ski Racing to bardzo interesująca gra wyścigowa, w której rywalizujemy wcielając się w futurystycznego rajdowca jeżdżącego na skuterze śnieżnym z napędem odrzutowym.

Pod względem graficznym gra prezentuje się przyjemnie, a walczący jeźdźcy wyglądają jak postacie z komiksów. Sama rozgrywka do łatwych jednak nie należy. Gra toczy się w szybkim tempie, rywale mają spore umiejętności i trudno jest wyprzedzić któregokolwiek z nich. Dodatkowo na poszczególnych torach czekają na nas przeszkody w postaci skał i wystarczy lekko zahaczyć jedną z nich, by nasz skuter eksplodował, a walka na torze została zakończona. Trzeba też pilnować, by nie wypaść poza tor, bo tego błędu gra również nie wybacza i skaże nas na porażkę.

W grze czeka nas jeden tryb rozgrywki. Walczymy na 24 torach, na przemian: raz samodzielnie, mając do pokonania ruchome bramki na torze, a później ścigając się z dziewięcioma innymi zawodnikami.

Naszą postacią sterujemy albo pochylając ekran smartfonu w lewo lub w prawo albo za pomocą wyświetlanych na ekranie przycisków. Wygląd rajdowca możemy spersonalizować, nadając jego kombinezonowi jeden z kilku dostępnych kolorów.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentNocanwin
Liczba pobrań45
Data aktualizacji11 maj 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Rocket Ski Racing ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)