WindowsObsługa urządzeń mobilnychUsuwanie zabezpieczeńRoot Genius
Root Genius ikona

Root Genius3.1.7

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Root Genius to kolejny program do rootowania urządzeń działających pod kontrolą systemu Android, z wykorzystaniem tylko jednego przycisku. Cały proces jest tu automatyczny i nie wymaga od użytkownika zaangażowania. Aplikację cechuje nowoczesny interfejs i czytelne instrukcje.

Zdobywanie zabezpieczeń roota należy rozpocząć od włączenia w telefonie debugowania USB, a następnie podłączenia urządzenia do komputera przewodem USB. W razie potrzeby należy zadbać o instalację odpowiednich sterowników i wyrażenie zgody na połączenie z telefonem, która wyświetli się na ekranie urządzenia. Po poprawnym rozpoznaniu przez aplikację pozostaje już tylko rozpocząć rootowanie dostępnym na środku przyciskiem.

Root Genius obsługuje urządzenia pracujące pod kontrolą Androida w wersjach od 2.3 Gingerbread do 5.0.2 Lollipop. Producent nie podaje niestety przykładów urządzeń, które działają w tym przypadku bezproblemowo. Jak wynika z dostarczonych informacji, program jest wykorzystywany najczęściej przez użytkowników Androida w wersji Kitkat.

Uwaga!

Pobrany plik archiwum należy rozpakować z użyciem hasła rootgeniusapk.com. Program nie wymaga instalacji.

Celem rootowania jest uzyskanie dostępu do domyślnie chronionych obszarów systemu Android. Przed przystąpieniem do tego procesu warto posiadać odpowiednią wiedzę w tym zakresie.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentRoot Genius
Liczba pobrań7 994
Data aktualizacji18 lut 2017
Rozmiar pliku4.57 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Root Genius ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)