AndroidArchiwumProgramy archiwalneRootless Launcher
Rootless Launcher ikona

Rootless Launcher3.9.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Rootless Launcher to kolejna udana nakładka na Androida. Tym razem użytkownicy otrzymują interfejs mocno zbliżony do tego znanego ze smartfonów Google Pixel. Launcher charakteryzuje się małymi rozmiarami i sprawnością działania.

Do zalet Rootless Launcher należy interfejs, który podobnie jak na smartfonach Google, powinien spodobać się osobom poszukującym prostych i intuicyjnych rozwiązań. Dostępnych opcji konfiguracji jest niewiele. Można zdecydować wyłącznie o podstawowych ustawieniach.

W celu korzystania z pełnej funkcjonalności Rootless Launcher, wymagana jest instalacja dodatku Rootless Pixel Bridge. Jego instalacja zostanie zaproponowana automatycznie, podczas wstępnej konfiguracji launchera. Należy wówczas pozwolić aplikacji na dostęp do pamięci smartfonu. Następnie, aby ukończyć cały proces, musimy włączyć instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł w ustawieniach smartfonu.

Warto dodać, że Rootless Launcher nie wymaga zrootowanego smartfonu. Działa poprawnie na znacznej większości nowszych smartfonów.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAmirZ
Liczba pobrań230
Data aktualizacji1 lut 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Rootless Launcher ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)