WindowsArchiwumProgramy archiwalneRoute960 v.2b

Route960 v.2b

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Route 960 to na pierwszy rzut oka nic nie warta gra z czasów panowania platform ZX Spectrum. Otóż nic bardziej mylnego. Prostota i łatwość obsługi sprawia, że od razu można oddać się emocjom przystępując do właściwej rozgrywki. Nie tracimy również czasu na wgryzanie się w fabułę i poznawanie klawiszologii.

Gra składa się z kilku układów albo raczej tras górskich o różnej długości (500, 1000, 1500 i 2000 metrów). Niewielkich rozmiarów pojazdem napędzanym klawiszem "x" mamy spowodować jak najszybsze dotarcie po wyznaczonej trasie do mety. Nasze wyniki zapamiętywane są na specjalnej top liście. Zdawać by się mogło, że jest to trywialne zadanie nie wymagające specjalnych umiejętności od gracza, zwłaszcza jeśli sterowanie polega na opanowaniu dwóch klawiszy - wspomnianego wcześniej "x" oraz "z" (hamulca). Wbrew wszelkim opiniom już pierwsza trasa uświadamia nam prawdziwy poziom trudności. Brak jakiejkolwiek pomocy w postaci "mapy" przejazdu, która informowałaby chociaż z niewielkim wyprzedzeniem o czyhających przeszkodach, powoduje iż dotarcie do mety graniczy wręcz z cudem. Powolna jazda lub jazda z ciągłym użyciem hamulca również nie załatwia sprawy, ponieważ zbyt mała prędkość nie wyniesie nas na zbyt ostre wzniesienia, a wówczas staczamy się w dół i...wszystko zaczynamy od nowa. Grę dedykujemy osobom posiadającym duże zacięcie i upór w dążeniu do celu :-).

Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Producentmasa-u
Liczba pobrań6 188
Data aktualizacji21 paź 2005
Rozmiar pliku0.26 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)