Router Password Decryptor ikona

Router Password Decryptor6.0

WindowsNarzędziaOdzyskiwanie hasełRouter Password Decryptor
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item

Router Password Decryptor to niewielkie i darmowe narzędzie do odzyskiwania z plików konfiguracyjnych modemu lub routera danych dostępowych do ustawień urządzenia, kluczy WEP, a także haseł WPA/WPA2.

Program pozwala na odzyskanie wszystkich najważniejszych danych, które wymagane są do konfiguracji routera, a co za tym idzie nawiązania połączenia np. z Internetem lub domową siecią bezprzewodową. W tym celu wymagane jest posiadanie dostępu do pliku konfiguracyjnego routera, w którym Router Password Decryptor automatycznie wyszuka odpowiednie informacje, a następnie je zdeszyfruje, umożliwiając tym samym ich odczytanie.

Narzędzie w aktualnej wersji oficjalnie wspiera routery takich producentów jak Cisco, Juniper, DLink oraz BSNL. Ponadto dysponuje trybem 'Smart Mode', pozwalającym podjąć próbę odzyskania danych z urządzeń innych producentów o ile posiadamy ich pliki konfiguracyjne (obsługiwany jest tylko format XML). Odzyskane informacje zapisane mogą zostać na dysku w postaci pliku tekstowego, HTML, CSV lub XML.

Uwaga!

  • Z racji oferowanej przez narzędzie funkcjonalności może ono być wykrywane przez oprogramowanie antywirusowe jako potencjalnie szkodliwe i zagrażające naszemu bezpieczeństwu, jednak jest ono w rzeczywistości w pełni bezpieczne.
  • Kreator instalacji programu proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych składników, jednak operację te można pominąć klikając opcję 'Decline'.
Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań3 055
Data aktualizacji13 sie 2017
Rozmiar pliku3.44 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Router Password Decryptor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)