WindowsMultimediaOdtwarzacze plików audio i wideoROX Player
ROX Player ikona

ROX Player1.480

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ROX Player to niewielki i bardzo prosty w obsłudze odtwarzacz plików audio/wideo, obsługujący wszystkie powszechnie używane formaty multimedialne.

Program tworzony był z założeniem o jak najprostszej obsłudze, dlatego też oferowana przez niego funkcjonalność ograniczona została niemalże do minimum. Obejmuje ona możliwość odtwarzania multimediów z lokalnego dysku twardego, strumieni audio/wideo transmitowanych za pośrednictwem Internetu czy też dostosowywania podstawowych parametrów wyświetlanego obrazu (m.in. jasność, kontrast, nasycenie, saturacja) i wyświetlania napisów do filmów.

Funkcją, wyróżniającą ROX Playera na tle innych odtwarzaczy jest obsługa plików torrent. Mowa tutaj o funkcji, która nie tylko daje możliwość pobierania multimediów z Internetu, ale pozwala na odtwarzanie w czasie rzeczywistym plików wideo w trakcie ich ściągania. W przypadku tej funkcjonalności nie są wspierane torrenty z muzyką, a jedynie te, zawierające filmy.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.76 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań2 337
Data aktualizacji27 gru 2013
Rozmiar pliku1.20 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
ROX Player ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)