Rozdajemy bilety na Intel Extreme Masters – zapraszamy do zabawy! (aktualizacja)

Rozdajemy bilety na Intel Extreme Masters – zapraszamy do zabawy! (aktualizacja)
Krzysztof Fiedor

15.02.2017 15:00, aktual.: 16.02.2017 12:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aktualizacja: Zabawa zakończona. Zadanie okazało się dość trudne i znalezienie plakietek IEM zajęło trochę czasu. Oto lista pierwszych dziesięciu osób, które podesłały na maila linki do postów z forum, pod którymi były plakietki: maciekb00, FranTic_69, tomasz_po, spioszek1985, Szuri21, gowain, kam12000, michalmaruszczak, jack445, adrian-170. Na Wasze maile trafi kod i instrukcja obsługi jak go zrealizować. Gratulujemy! Do zobaczenia na Intel Extreme Masters!

Finały Intel Extreme Masters w Polsce wyrosły na ogromne wydarzenie medialne. Każdy, kto choć trochę liznął cyfrowej rywalizacji chciałby zobaczyć na żywo drużyny i zawodników, którzy dotarli do finału, po drodze odprawiając ekipy z różnych stron świata. Niestety bilety na tę imprezę rozeszły się w okamgnieniu i właściwie są już nie do kupienia. Do kupienia nie, ale do wygrania i owszem!

Zapraszamy do zabawy, w której do wygrania jest dziesięć jednodniowych wejściówek na tegoroczne Intel Extreme Masters w Katowicach. Szukajcie takich biletów:

Tak wygląda plakietka IEM, której szybkie znalezienie pozwoli otrzymać kod na wejściówkę
Tak wygląda plakietka IEM, której szybkie znalezienie pozwoli otrzymać kod na wejściówkę

Bilety kryją się w różnych wątkach na naszym nowym forum. Pierwszych 10 osób, które podzielą się tym znaleziskiem (przez wysłanie linka do posta z plakietką na adres kristov_pl@dobreprogramy.pl), otrzyma od nas specjalne wejściówki na jeden z trzech dni: 3, 4 lub 5 marca, kiedy to w Spodku i Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym będzie odbywać się Intel Extreme Masters wraz towarzyszącym mu IEM Expo.

Wiadomość z linkiem do strony forum najłatwiej przesłać za pomocą przycisku udostępniania treści
Wiadomość z linkiem do strony forum najłatwiej przesłać za pomocą przycisku udostępniania treści

Życzymy szczęścia i czekamy na pierwsze dziesięć zgłoszeń. Po ich otrzymaniu prześlemy do Was kod wraz z instrukcją w jaki sposób otrzymać właściwy bilet. Śpieszcie się z realizacją, liczba miejsc na dany dzień jest ograniczona i im bliżej imprezy to będzie trudniej zdobyć wejściówkę na wybrany dzień. Zabawę czas zacząć. Start!

Jeśli Ci się nie uda, zawsze pozostaje jeszcze śledzenie relacji z Intel Extreme Masters na naszej stronie. Tym razem ekipa w składzie Coleslav, Kristov_pl i o.zio będzie relacjonować przebieg imprezy z gorącego Spodka w Katowicach. Jak zwykle będzie trochę konkursów i mnóstwo nagród do zgarnięcia!

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)