Rozgrzewamy atmosferę przed IEM 2016 – rozdajemy wejściówki

Rozgrzewamy atmosferę przed IEM 2016 – rozdajemy wejściówki

Rozgrzewamy atmosferę przed IEM 2016 – rozdajemy wejściówki
10.02.2016 11:05, aktualizacja: 18.02.2016 10:42

Niecały miesiąc został do wielkiego święta graczy w Polsce, jakim od kilku już lat są finały Intel Extreme Masters w Katowicach. Z uwagi na rosnące zainteresowanie imprezą, należy nastawić się na jeszcze większe kolejki, jeśli ktoś planuje próbować wejść do Spodka bez opłat. Doświadczenie pokazało, że warto rozważyć zakup biletu wczesnego dostępu, aby nie mieć kłopotów z wstępem. Jest to pewien wydatek, ale przy odrobinie szczęścia można go zupełnie uniknąć. Jako patron medialny IEM 2016, tradycyjnie ruszamy z rozdawaniem jednodniowych biletów na to ważne wydarzenie.

Przypomnijmy, że koszt biletu na wybrany dzień między 4 i 7 marca, kiedy to mają miejsce zmagania esportowców, ustalono na 60 złotych. Karnet trzydniowy to wydatek rzędu 150 złotych. Są również dużo droższe opcje, z których nie lada emocje wzbudził wyjątkowy pakiet God Mode za 4 tysiące złotych. Gwarantuje on pełną wejściówkę na wszystkie dni, miejsca siedzące we wszystkich strefach PREMIUM gier (Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, a także StarCraft II), jednoosobową kwaterę w pięciogwiazdkowym hotelu Monopol (4-7 marca) i śniadania, dostęp do strefy VIP z cateringiem i zestaw gadżetów w postaci ciepłej bluzy, koszulki oraz nieśmiertelnika.

 • Źródło: ESL Polska
 • Źródło: ESL Polska
[1/2] Źródło: ESL Polska

Z roku na rok bite są w Spodku kolejne rekordy frekwencji oraz oglądalności finałów IEM, zwiększana jest również liczba atrakcji. Tak jak poprzednio, poza zmaganiami najlepszych graczy z całego świata, walczącymi o pieniądze z łącznej puli ponad 2 mln złotych, pomyślano o IEM Expo. Na terenie pobliskiego Międzynarodowego Centrum Kongresowego będzie można zapoznać się z najnowszymi produktami licznych firm, przy okazji zgarniając darmowe gadżety oraz biorąc udział w konkursach z ciekawymi nagrodami. W 2015 roku było 104 tysiące zwiedzających. Ilu będzie teraz?

IEM w Katowicach na przestrzeni lat: 2013, 2014, 2015 (źródło: ESL Polska)
IEM w Katowicach na przestrzeni lat: 2013, 2014, 2015 (źródło: ESL Polska)

Męską część fanów świata gier na pewno przyciągnie turniej Intel Challenge z 30 tysiącami dolarów do wygrania, w którym udział weźmie całe osiem najlepszych żeńskich drużyn Counter-Strike: Global Offensive. Swoje umiejętności zaprezentują na scenie 6 marca. Przekonaj się sam, jak pójdzie im, a także innym gwiazdom e-sportu. Możesz wygrać jednodniowy bilet wstępu. Zasady naszego konkursu są bardzo proste:

 • W pierwszej (ale nie ostatniej) puli rozdajemy 15 kodów uprawniających do odebrania 1-dniowego e-biletu na finał Intel Extreme Masters 2016 w Katowicach. Kody ważne są do 3 marca.
 • Kody rozlosujemy pośród tych zarejestrowanych i zalogowanych czytelników, którzy w komentarzu pod tym newsem wyrażą chęć pojawienia się na IEM 2016 w Spodku i sensownie uzasadnią, dlaczego chcą wybrać się na finał.
 • Akcja trwa 24 godziny od publikacji tego newsa. Już 11 lutego zwycięzcy powinni znaleźć kody na bilety w zakładce z licencjami w swoich profilach na dobrychprogramach.

Jak potem zrealizować kod?

 • Należy wejść na stronę bit.ly/IEM2016_bilety(http://bit.ly/IEM2016_bilety) (Ticketpro) i wybrać dzień, na który chce się otrzymać bilet (bilety z adnotacją Kod promocyjny na poszczególne dni).
 • Wpisać swój login i hasło w systemie Ticketpro oraz otrzymany kod i kliknąć OK.
 • Wpisać liczbę miejsc 1, kliknąć DALEJ, DO PŁATNOŚCI, DALEJ.
 • W podsumowaniu zamówienia kliknąć DALEJ.
 • Pozostanie kliknąć POBIERZ E-TICKET, wybrać E-TICKET i kliknąć POBIERZ.
 • Pobrany e-bilet należy wydrukować i okazać przy bramie.

UWAGA: Pula biletów promocyjnych na dany dzień jest ograniczona. Oznacza to, że osoby rejestrujące kod później mogą mieć problemy z wybraniem dogodnego dla nich dnia, jeśli wcześniej zabrakło już miejscówek. Wtedy trzeba się zdecydować na inny.

Bilety wylosowali (kolejność alfabetyczna): andzi18, czajek12357, czuraj, Eaglez, hiciorek1, janek8812, k0sa88, Lagnevis, M4T, mr.kosiarz, sensore, Sizzar, sowa152, the_matrix,Yesusik

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (133)