Rozpoczynamy HotZlot 2018 – coroczne spotkanie czytelników dobreprogramy.pl

Rozpoczynamy HotZlot 2018 – coroczne spotkanie czytelników dobreprogramy.pl

17.08.2018 14:25, aktual.: 18.08.2018 14:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zgodnie z planem rozpoczynamy HotZlot 2018 – XI już spotkanie czytelników portalu dobreprogramy.pl. W tym roku spotykamy się w historycznym hotelu Pałac Ossolińskich w Sterdyni, gdzie jest naprawdę „hot”. W spotkaniu udział weźmie 160 osób, wybranych spośród najaktywniejszych czytelników, najbardziej wpływowych blogerów, oraz pomocnych użytkowników naszego forum.

HotZlot jest wydarzeniem unikatowym na skalę krajową, wypełnionym ciekawymi sesjami technicznymi, prowadzonymi przez reprezentantów naszych partnerów, członków redakcji portalu i czytelników, bogatym programem integracyjnym z wieloma atrakcjami, przy komputerach i bez nich. Uczestników Zlotu zapraszamy do wspólnego tworzenia fotorelacji i śledzenia wpisów. Przypominamy, że uczestnicy mogą udostępniać zdjęcia na stronie dobreprogramy.pl/HotZlot, albo wysyłać e-mailem na adres live@hotzlot.pl z adresu, na który macie zarejestrowane konto na dobrychprogramach.

  • Rejestracja rozpoczęta
  • Slider item
[1/2] Rejestracja rozpoczęta

Jeśli nie udało się Wam do nas dołączyć, nie stracicie wszystkiego. Wszystkie prelekcje naszych gości i redakcji zostaną nagrane i udostępnimy je Wam po zakończeniu HotZlotu. Dziś zaczynamy o godzinie 16:00 przywitaniem Uczestników i prezentacją partnera głównego – firmy Intel. Jutro mamy w planach poranne warsztaty praktyczne, a o swoich rozwiązaniach opowie TP-Link, ale to nie jedyna interesująca sesja, jaką zaplanowaliśmy. Będzie też sporo czasu na integrację, granie na komputerach Intela i Genesis i wiele innych atrakcji, w tym tradycyjny sobotni grill. Pełną Agendę znajdziecie na stronie HotZlotu.

  • Sala czeka na gości
  • Agenda :)
[1/2] Sala czeka na gości

Partnerem głównym tegorocznego HotZlotu jest firma Intel. HotZlot 2018 wspierają ponadto: TP-Link,Genesis, GOG, Fibaro, Navitel i Transcend.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)