Hammer Watch debiutuje w sprzedaży detalicznej. Wytrzymały zegarek dla aktywnych za mniej niż 350zł!

Pod koniec grudnia zeszłego roku, swoją premierę miał wytrzymały zegarek marki, dodawany jako bonus przy zakupie smartfona Hammer Blade 3. Po prawie pół roku zegarek nareszcie debiutuje na rynku jako oddzielny produkt. Model ten skierowany jest dla osób aktywnych, uprawiających sporty ekstremalne lub pracujących w trudnych warunkach. Za największą zaletą zegarka, przemawia jego cena, oscylująca w granicy 349 zł.

MINIX NEO J50C-4 MAX — mini komputer w sam raz do nauki zdalnej

Moje pierwsze starcie z marką MINIX miało miejsce siedem lat temu, kiedy to do domowego „test labu" trafił Androidowy NEO X7 mini — napędzany procesorem RockChip RK3188 i posiadający 2 GB RAM. MINIX przez ten czas powiększył swoje portfolio o urządzenia wyposażone także w procesory Intela, które umożliwiają działanie pod kontrolą systemu Microsoftu.

Z Mini PC jest różnie, jeśli zainwestujemy w rozwiązania typu NUC, które nie są tanie, to możemy je dowolnie skonfigurować: procesor, ram, dysk.

Acer Nitro 5 (AMD Ryzen 4600H) - wydajny laptop dla entuzjastów grania w bardzo akceptowalnej cenie

Jak większość z czytelników wie, oprócz testów sprzętów moim największym konikiem są gry komputerowe. Siedzę w tym temacie już kilka lat, przerabiając recenzowanie nowych tytułów gier, sposobność, a raczej próbę stworzenia sekcji e-sportowej w mojej miejscowości oraz ostatnimi czasy - doradztwo w kwestii odpowiedniego doboru komponentów do zestawów dla graczy / zakupu nowej jednostki multimedialnej.

Oprócz skupiania się na zestawach gotowych pokroju niedawno testowanego desktopa

Pawieł Durow — błyskotliwy twórca VK i Telegrama. Zuckerberg z Putinem go nienawidzą

Przestawiony tutaj rosyjski przedsiębiorca, programista i bogacz jest odpowiedzialny za olbrzymi sukces serwisu społecznościowego VK oraz komunikatora Telegram. Durow dokonał tego w bardzo niekonwencjonalny sposób, co budzi zachwyt, jak i oburzenie milionów ludzi na całym świecie. To zaś najlepiej pokazuje z jaką nieszablonową postacią mamy do czynienia. Dlatego biografia Durowa jest nie tylko historią życia człowieka wielce zasłużonego dla rozwoju Runetu

Alternatywa dla Tidal nadchodzi w Spotify hi-fi i czeka do tego jeszcze wsparcie wtyczkami foobar2000

Wytrawni melomani dostają nowe możliwości. Pojawia się oferta z nazwą Spotify hi-fi. Bezpłatny foobar2000 ma już wtyczkę Spotify Integration, a kolejna dla obsługi WASAPI może zapewnić oversampling, jak w odtwarzaczu CD. Łatwo jest również podłączyć sobie PC do dobrego zestawu audio. Na temat foobar można tu w serwisie przeczytać m.in:

Spadkobierca „Dziesięć-sześćdziesiątki” – test RTX 3060

Prawdę mówiąc karty graficzne z najwyższej półki cenowej nie wzbudzają we mnie aż tak wielkich emocji. Rzecz jasna nie neguję postępu technologicznego oraz wiążącego się z tym potencjalnego skoku w mocy przerobowej względem poprzedniej generacji. Niestety biorąc pod uwagę cenę łakocie tego typu zawsze zarezerwowane są dla stosunkowo wąskiego grona odbiorców. Nieporównywalnie większa grupa użytkowników korzysta jednak z dobrodziejstw układów graficznych zajmujących średni lub niski szczebel w hierarchii.

Crowbits — kolejny niezwykły produkt do nauki STEM od Elecrow

Crow Pi 2 choć genialne, to nie było stworzone dla dzieci w każdym wieku. Sam producent informował, że produkt przeznaczony jest dla dzieci powyżej ósmego roku życia. Więc mniejsze pociechy mogły obejść się smakiem lub przy pomocy rodziców bawić się i poznawać tajniki elektroniki i programowania.

STEM (ang. Science, Technology, Engineering, Mathematics) – akronim, który powstał od pierwszych liter słów w języku angielskim: nauki, technologii, inżynierii i matematyki. (źródło. Wikipedia)

Teraz Elecrow ze swoją nową