WindowsDomInne programy dla domuRSO - Regionalny System Ostrzegania
RSO - Regionalny System Ostrzegania ikona

RSO - Regionalny System Ostrzegania1.2.42.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

RSO - Regionalny System Ostrzegania to oficjalna aplikacja stworzona przy współpracy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z Telewizją Polską S.A, mająca na celu informowanie społeczeństwa o zagrożeniach na terenie Polski.

Aplikacja informuje użytkownika o komunikatach wydawanych przez Wojewódzkie Centra Zarządzania Kryzysowego (WCZK). Dotyczyć mogą one ogólnych zagrożeń, meteorologicznych, hydrologicznych, drogowych i dotyczących stanu wód. Istnieje możliwość wyboru typu komunikatu oraz z jakiego regionu informacje mają być dostarczane - jednego, kilku województw lub całego kraju. RSO - Regionalny System Ostrzegania ponadto posiada opcję geolokalizacji, umożliwiającej przekazywanie ostrzeżeń alarmowych i komunikatów właściwych dla aktualnego położenia użytkownika.

W aplikacji RSO można korzystać także z bogatej biblioteki poradników postępowania w sytuacjach kryzysowych lub w obliczu zagrożenia. Formułowane są one w możliwie prosty i łatwy do zrozumienia sposób, stale aktualizowane i udostępniane użytkownikom bez potrzeby aktualizacji aplikacji mobilnej.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań308
Data aktualizacji8 sie 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
RSO - Regionalny System Ostrzegania ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)