AndroidZdrowie i aktywnośćAplikacje dla biegaczy i rowerzystówRunKeeper
RunKeeper ikona

RunKeeper14.8

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Runkeeper pozwala na monitorowanie, zapisywanie i analizowanie naszych aktywności takich jak bieganie czy też jazda na rowerze. Dzięki szerokiemu zakresowi danych oraz oferowanych możliwości jest jedną z lepszych usług tego typu.

Przygodę z aplikacją rozpoczynamy od logowania. Konto możemy założyć za pomocą dresu e-mail jak i łącząc się z Facebookiem bądź też Google +. Co ważne, dostępna jest wersja testowa, która pozwala używać aplikacji bez potrzeby logowania. Zakładając konto przechodzimy przez krótką konfigurację profilu, podajemy informacje o nas oraz dopasowujemy program do naszych potrzeb.

Ekran główny stanowi monitor aktywności. Z jego poziomu możemy od razu rozpocząć rejestrowanie. Do wyboru jest kilka trybów aktywności oraz pracy w tym gotowe płatne plany. Podczas monitorowania program informuje nas o postępach, dodatkowo jako tło możemy ustawić muzykę z naszej kolekcji. Po zakończeniu treningu wynik zapisujemy, a w razie potrzeby w prosty sposób udostępniamy na popularnych serwisach społecznościowych. Program rejestruje i analizuje bardzo szeroki zakres danych odnośnie naszej aktywności.

Runkeeper pozwala także na dodawanie znajomych oraz interakcje z nimi. Z poziomu ustawień możemy zmienić informacje odnośnie nas i pracy aplikacji. Informacje możemy również analizować z poziomu strony www. Sporą zaletą programu jest wygodny i intuicyjny interfejs, który w połączeniu z szerokim wachlarzem możliwości tworzą jedną z lepszych usług do monitorowania naszej aktywności na Androidzie. Runkeeper wspiera popularne opaski i zegarki fitness. Większość z podstawowych opcji dostępna jest za darmo, za dodatkowe będziemy musieli zapłacić.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań499
Data aktualizacji17 wrz 2023
System operacyjnyAndroid 7.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
RunKeeper ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)