WindowsGryLogiczne i karcianeRunning Sheep

Running Sheep

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Running Sheep to świetna gra logiczna, w której będzie trzeba wykazać się sprytem, spostrzegawczością i dużym refleksem.

Podróżujące gdzieś w przestrzeni kosmicznej owce, mające zapewne służyć jakimś eksperymentom, niespodziewanie wydostają się na wolność. Przeczuwając swój los starają się jak najszybciej opuścić złowieszcze miejsce.

Zadaniem gracza jest pokierowanie sympatycznym stadkiem w taki sposób, by jak największą liczbę zwierząt doprowadzić do wyjścia. Zadanie jednak nie okazuje się takie proste. Na powykręcanych trasach znajduje się szereg przeszkód, które skutecznie utrudniają ucieczkę, a każdy nie do końca przemyślany i zaplanowany ruch grozi upadkiem w przepaść.

Zwierzętom na drodze stają również mechaniczni pogromcy owiec. Z nimi na prawdę nie ma żartów, żadna super owca nie da im rady, ale czego nie można siłą, można przecież załatwić rozumem. Należy w taki sposób posługiwać się dostępnymi narzędziami, by w pierwszej kolejności zrzucić z platformy roboty, a następnie przekierować zwierzęta do wyjścia uważając na pozostałe niedogodności.

W Running Sheep oddano nam do dyspozycji nieskończoną możliwość powtórzeń każdego układu. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że rozgrywka każdorazowo odbywa się na czas, dawka emocji jaką dostarcza gra jest odpowiednio wysoka. Ponadto tytuł stanowi ciekawe połączenie aspektów logicznych z umiejętnością szybkiego planowania i podejmowania właściwych decyzji. Ta pozycja to nic innego jak myślenie na czas. Gra posiada również bardzo dobrą oprawę audiowizualną oraz sprawia wrażenie dopracowanej w szczegółach. Powinna przypaść do gustu zwolennikom komputerowych łamigłówek i nie tylko.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
ProducentGameTop.com
Liczba pobrań2 190
Data aktualizacji2 mar 2012
Rozmiar pliku38.36 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)