iOSZdrowie i aktywnośćTreningRuntastic Butt Trainer
Runtastic Butt Trainer ikona

Runtastic Butt Trainerversion 2.10

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Runtastic Butt Trainer to aplikacja, która pozwala monitorować trening mający na celu wzmocnienie pośladków. Dzięki niej nie tylko prawidłowo wykonamy wszystkie potrzebne ćwiczenia, ale na dodatek wynikami podzielimy się ze znajomymi i udostępnimy je w sieci społecznościowej.

Program można przyrównać do osobistego asystenta, który w tej konkretnej wersji służy do wykonywania ćwiczeń do odpowiedniego ukształtowania pośladków. Główny ekran wyświetla dane dotyczące prowadzonej sesji treningowej, poziomu na jakim się znajdujemy i odtwarzanej w tle muzyki. Aplikacja umożliwia zapisywanie całej sesji treningowej, a także pomaganie w ćwiczeniach – w ich trakcie wyświetla materiały wideo, które mają nam ułatwić wykonywanie treningu.

W jednej z dostępnych zakładek znajdziemy statystyki dotyczące wszystkich przeprowadzanych przez nas treningów z informacjami o typie ćwiczenia, a także ustalonej nazwie. Możliwe jest budowanie własnych treningów. W każdej chwili możemy ponadto przejść do bazy materiałów wideo, w której zapoznamy się z instruktażami. Program obsługuje także przypomnienia i rozszerzone plany treningowe, ale to wymaga wykupienia płatnej wersji.

Runtastic umożliwia wykorzystanie internetowego konta we chmurze producenta, dzięki któremu wszystkie dane mogą być synchronizowane między wieloma urządzeniami, a dostęp do nich uzyskamy także z poziomu strony internetowej. Po założeniu konta możliwe jest porównywanie swoich wyników z tymi osiąganymi przez innych użytkowników, także udostępnianie rezultatów ćwiczeń na Google+, Facebooku i Twiterze. Jeżeli użytkownik nie potrzebuje takich funkcji, nie musi z nich korzystać.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentruntastic
Liczba pobrań104
Data aktualizacji19 lip 2018
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Runtastic Butt Trainer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)