iOSZdrowie i aktywnośćMonitorowanie aktywnościRuntastic Me - Daily Fitness Tracker & Step Counter for Health, Exercise & Activity
Runtastic Me - Daily Fitness Tracker & Step Counter for Health, Exercise & Activity ikona

Runtastic Me - Daily Fitness Tracker & Step Counter for Health, Exercise & Activity

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Runtastic Me - Daily Fitness Tracker na iOS to program od firmy Runtastic, służący do zbierania wszystkich informacji o aktywności fizycznej (czasu spędzonego w ruchu, spalonych kalorii, pokonanego dystansu, a nawet czasu snu) oraz do bieżącego analizowania wyników.

Aby skorzystać z programu Runtastic Me - Daily Fitness Tracker , należy posiadać konto w usłudze Runtastic. Można je założyć, logując się poprzez Facebooka lub konto Google lub stworzyć nowe, rejestrując je za pomocą aplikacji. Po zalogowaniu, aplikacja pyta o zgodę na synchronizowanie liczby dziennych kroków z usługą Google Fit, jeśli z niej korzystamy. Możliwe też jest wykorzystanie krokomierza smartfonu, ale program ostrzega, że może to odbić się negatywnie na stanie akumulatora w naszym urządzeniu. Później aplikacja na bieżąco sumuje nasze aktywności, przedstawiając dane w formie wykresów, pozwala też ustalić dzienne cele do osiągnięcia: dotyczące łącznego czasu aktywności i pokonanych kroków.

Aplikacja Runtastic Me - Daily Fitness Tracker jest darmowa, ale odblokowanie jej pełnych możliwości wymaga zakupu abonamentu w usłudze Runtastic Gold. To pozwoli ustawić dodatkowe dzienne cele, dotyczące pokonywanych odległości oraz spalonych kalorii. Wersja Gold udostępnia też porady dotyczące zdrowego trybu życia, statystyki za okres czasu dłuższy niż miniony tydzień, a także dodatkowe statystyki do analizowania postępów w aktywności fizycznej. Aby wykorzystać możliwości Runtastic Me w pełni, można też dokupić jeden z zegarków sportowych lub opasek firmy, wtedy aplikacja otrzyma także dane o czasie naszego snu.

Z programu Runtastic Me - Daily Fitness Tracker można korzystać na iPhone'ach oraz na iPadach.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentruntastic
Liczba pobrań130
Data aktualizacji2 wrz 2019
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Runtastic Me - Daily Fitness Tracker & Step Counter for Health, Exercise & Activity ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)