iOSZdrowie i aktywnośćMonitorowanie aktywnościRuntastic PRO
Runtastic PRO ikona

Runtastic PRO

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Runtastic Pro to rozbudowana platforma do monitorowania naszej aktywności fizycznej. Pozwala rejestrować nasze treningi, dopasowywać je do swoich potrzeb, analizować, czy też dzielić się wynikami ze znajomymi.

Choć z podstawowych opcji aplikacji można korzystać bez posiadania konta, to jednak aby w pełni wykorzystać jej możliwości, zalecane jest jego założenie. W tym celu możemy wykorzystać konto Facebook, Google +, bądź, też tradycyjnie mailem. W ten sposób otrzymujemy możliwość synchronizacji naszych danych pomiędzy platformami.

Główne okno programu stanowi monitor naszej aktywności. Z jego poziomu rozpoczniemy nowy trening, bądź też będziemy zarządzać już rozpoczętym. Sami możemy edytować jakie dane będą wyświetlane na ekranie głównym. Poza określeniem rodzaju aktywności (lista jest bardzo długa, zawiera kilkadziesiąt aktywności), możemy określić także rodzaj treningu. Zdecydowana większość treningów jest płatna, a ich ceny nie należą do niskich.

Aplikacja współpracuje z wybranymi pulsometrami, dzięki czemu zbieramy jeszcze więcej danych o naszej aktywności. Dostępny jest też trener głosowy, niestety nie włada jeszcze językiem polskim. Aby zmotywować nas do treningów, aplikacja pozwala na śledzenie naszej aktywności na żywo przez znajomych oraz dopingowanie nas. Nie zabrakło także opcji społecznościowych do dzielenia się wynikami. Miłym urozmaiceniem jest współpraca z muzyką w iTunes. Z poziomu Runtastic możemy wybrać nasze listy odtwarzania. Aplikacja bardzo dobrze wpisuje się w stylistykę nowego, płaskiego iOS.

Wersja PRO nie jest jednoznaczna z otrzymaniem konta GOLD. Dzięki niemu otrzymujemy dodatkowe opcje na stronie runastic.com, jednak wymaga to dodatkowej opłaty. Podobnie jest z treningami i wybranymi opcjami dodatkowymi. To wszystko sprawia, że nad zakupem wersji PRO warto dobrze się zastanowić, sprawdzić co nam oferuje oraz czy nie wystarczy nam darmowa edycja, bądź też aplikacje konkurencji.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentruntastic
Liczba pobrań244
Data aktualizacji7 wrz 2019
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Runtastic PRO ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)