iOSZdrowie i aktywnośćTreningRuntastic Push-Ups
Runtastic Push-Ups ikona

Runtastic Push-Ups

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Runtastic Push-Ups to aplikacja stworzona z myślą o osobach, które trenują za pomocą wykonywania pompek. Pomaga w przeprowadzeniu treningu oraz poprawnym wykonywaniu ćwiczeń.

Program można przyrównać do osobistego asystenta, który w tej konkretnej wersji służy do wykonywania pompek. Główny ekran wyświetla dane dotyczące aktualnego treningu i naszego osobistego rekordu. Aplikacja umożliwia zapisywanie całej sesji treningowej, a także pomaganie w ćwiczeniach – w takim przypadku musimy umieścić telefon w odpowiednim miejscu, aby jego czujniki mogły zarejestrować wykonywane przez nas ruchy.

W jednej z dostępnych zakładek znajdziemy statystyki dotyczące wszystkich przeprowadzanych treningów: liczbę wykonanych powtórzeń, czas trwania, spalone kalorie, a także średnią liczbę powtórzeń na dzień. Runastic do ćwiczeń zachęca także odznakami – w miarę postępów odblokowujemy kolejne osiągnięcia, które trafiają do naszego profilu. Ten może zawierać zdjęcie użytkownika, wagę, a także wzrost. Program obsługuje także przypomnienia i rozszerzone plany treningowe, ale to wymaga wykupienia płatnej wersji.

Runtastic umożliwia wykorzystanie internetowego konta we chmurze producenta, dzięki któremu wszystkie dane mogą być synchronizowane między wieloma urządzeniami, a dostęp do nich uzyskamy także z poziomu strony internetowej. Po założeniu konta możliwe jest porównywanie swoich wyników z tymi osiąganymi przez innych użytkowników, także udostępnianie rezultatów ćwiczeń na Google+, Facebooku i Twiterze. Jeżeli użytkownik nie potrzebuje takich funkcji, nie musi z nich korzystać.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentruntastic
Liczba pobrań151
Data aktualizacji19 lip 2018
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Runtastic Push-Ups ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)