Runtastic Sit Ups ikona

Runtastic Sit Ups

iOSZdrowie i aktywnośćTreningRuntastic Sit Ups
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Runtastic Sit-Ups to aplikacja, która pozwala monitorować trening mięśni brzucha. Dzięki niej nie tylko prawidłowo wykonamy wszystkie potrzebne ćwiczenia, ale na dodatek wynikami podzielimy się ze znajomymi i udostępnimy je w sieci społecznościowej.

Program można przyrównać do osobistego asystenta, który w tej konkretnej wersji służy do wykonywania brzuszków do wzmocnienia mięśni brzucha. Główny ekran wyświetla dane dotyczące aktualnego treningu i naszego osobistego rekordu. Aplikacja umożliwia zapisywanie całej sesji treningowej, a także pomaganie w ćwiczeniach – w takim przypadku musimy umieścić telefon w odpowiednim miejscu, aby jego czujniki mogły zarejestrować wykonywane przez nas ruchy.

W jednej z dostępnych zakładek znajdziemy statystyki dotyczące wszystkich przeprowadzanych treningów: liczbę wykonanych powtórzeń, czas trwania, spalone kalorie, a także średnią liczbę powtórzeń na dzień. Runastic do ćwiczeń zachęca także odznakami – w miarę postępów odblokowujemy kolejne osiągnięcia, które trafiają do naszego profilu. Ten może zawierać zdjęcie użytkownika, wagę, a także wzrost. Program obsługuje także przypomnienia i rozszerzone plany treningowe, ale to wymaga wykupienia płatnej wersji.

Runtastic umożliwia wykorzystanie internetowego konta we chmurze producenta, dzięki któremu wszystkie dane mogą być synchronizowane między wieloma urządzeniami, a dostęp do nich uzyskamy także z poziomu strony internetowej. Po założeniu konta możliwe jest porównywanie swoich wyników z tymi osiąganymi przez innych użytkowników, także udostępnianie rezultatów ćwiczeń na Google+, Facebooku i Twiterze. Jeżeli użytkownik nie potrzebuje takich funkcji, nie musi z nich korzystać.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentruntastic
Liczba pobrań81
Data aktualizacji19 lip 2018
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Runtastic Sit Ups ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)